На Волині житла потребують 220 дітей-сиріт

На Волині 220 дітей-сиріт перебувають на квартирному обліку, потребуючи житла.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Як повідомила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Алла Онищук, на Волині налічується 1,466 тисячі дітей відповідних категорій. Лише у третини з них померли батьки. Натомість, основна причина осиротіння дітей – це складна ситуація в неблагополучних сім’ях. Тому нині потрібно посилювати соціальну роботу саме з ними.

«Сьогодні 1 тисяча 93 дитини виховується під опікою і майже 300 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Середній показник в області складає 94%. Значно нижчий – зафіксовано в Ковельському та Локачинському районах. Окрім того, в області діє 20 дитячих будинків сімейного типу і 86 прийомних сімей, де виховують 298 дітей. Хочу відзначити, що впродовж останніх років дещо знизилися показники розвитку таких форм виховання. Тому прошу звернути увагу на цю проблему», – закликала вона.

До слова, нині 220 дітей перебувають на квартирному обліку. Відтак, розроблена обласна цільова програма забезпечення житлом дітей-сиріт. Минулого року за кошти цієї програми придбали 19 будинків і квартир, ще 7 – за рахунок державної субвенції.

Що ж стосується передачі повноважень на місця, яке відбулося в рамках реформи децентралізації, то на даний час лише три ОТГ Луцького району висловили готовність створити службу в справах дітей.

Loading...