середа, 6 червня, 2018, 17:39 блоги Львів
Хабар і селяни. Наше суспільство важко і смертельно хворе

На Львівщині селяни перекривали дорогу на знак протесту проти того, що військова прокуратура затримала їхнього сільського голову на хабарі.

Наше суспільство важко і смертельно хворе. У нього синдром дефіциту самоповаги. Проявляться у повній відсутності імунітету до хабарництва, зловживань, брехні, підлості і самодурства. На фото українські селяни з села Сопошин, які перекрили дорогу... вгадайте чому! а не відгадаєте! Бо мозок притомної людини не має аж таких ресурсів фантазійності. Так от, вони перекрили дорогу, спричинили незручності сотням водіїв, насрали ближньому... в знак протесту проти того, що військова прокуратура затримала їхнього сільського голову на хабарі!!! Михайло Ях вимагав 2,5 тисячі доларів в АТОвця за виділення земельної ділянки! Атовця селяни називають «зальотним»... А те що він десь там в окопи скакав під обстрілами, поки щирі патріотичні селяни в Росію і Польщу на заробітки їздили, – то перекривачам пох. То він тоді був не зальотний, бо своїм життям закривав їхні цінні життя...

Огидно навіть пост цей писати... У нас насправді катастрофа. І цю катастрофу творять не влада чи правоохоронці, а щирі патріоти українці.

Як повідомлялося, у Жовківському районі, що на Львівщині, сільський голова вимагав у ветерана АТО 2,5 тисячі доларів за земельну ділянку, яка, за законом, надається їм безкоштовно.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 17:24 :31