середа, 6 червня, 2018, 12:59 Регіони
Фірма, яка вкладала в Тернополі бруківку, завдала збитків міському бюджету на 1,1 млн грн

Тернопільською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні про заподіяння мільйонних збитків місцевому бюджету під час виконання робіт з вкладання бруківки в окремих частинах міста Тернополя.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області, тернопільською місцевою прокуратурою спільно із працівниками управління Служби безпеки України в Тернопільській області виявлено, що представниками місцевого товариства, всупереч норм чинного законодавства, в акти виконаних робіт із вкладення бруківки, які виконувались упродовж 2015-2017 років за кошти міської ради, вносили завищені відомості щодо вартості закуплених матеріалів – піску та щебеню різних фракцій.

Загальна сума збитків, спричинених бюджету Тернопільської міської ради, складає 1 мільйон 125 тисяч гривень.

Головному інженеру підприємства, який одночасно є засновником товариства, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України – службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Під час  розслідування місцевому бюджету відшкодовано півмільйона гривень. На іншу частину встановленої шкоди прокурором заявлено цивільний позов. Окрім того, з метою забезпечення позову, накладено арешт на майно підозрюваного на суму понад 800 тисяч гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 02:14 :59