Новини » Політика 5 червня, 2018, 14:31
Вирок Сущенку оскаржили, – адвокат
Роман Сущенко та Марк Фейгін. Фото: Василь Максимов/УНІАН
Роман Сущенко та Марк Фейгін. Фото: Василь Максимов/УНІАН

Вирок українському журналісту Роману Сущенку, засудженому на 12 років колонії суворого режиму в РФ, оскаржено, повідомив його захисник Марк Фейгін.

«Скаргу на вирок Московського міського суду щодо Романа Сущенко подано», – написав М.Фейгін на своїй сторінці в Твіттер у вівторок, пише Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, 4 червня Мосміськсуд засудив українського журналіста Р.Сущенка до 12 років колонії суворого режиму за шпигунство (ст. 276 КК РФ).

Після оголошення рішення суду його адвокат М.Фейгін сказав, що вирок дає можливість обміну Р.Сущенка на К.Вишинського.

«Зараз, після вироку, відкрилися можливості для обміну Романа Сущенка на журналіста Вишинського, якого притягнуто до кримінальної відповідальності в Україні, і я вважаю, що потрібно зробити це негайно, щоб вирішити цю проблему компромісом. Наскільки мені відомо, Москва дійсно бажає отримати Вишинського на батьківщину, таке ж бажання українське керівництво висловлює щодо Романа Сущенка», – заявив він.

Про затримання Р.Сущенка співробітниками російських спецслужб при нібито «проведенні шпигунської акції» в Москві стало відомо в жовтні 2016 року.

Захист Р.Сущенка вказує, що він протягом шести років проживав у Франції, був паризьким кореспондентом українського державного інформаційного агентства «Укрінформ», неодноразово відвідував Росію і під час затримання перебував у РФ у приватних справах, оскільки в цій країні у нього проживають родичі.

В Україні затримання Р.Сущенка розцінюють як провокацію, а обвинувачення у шпигунстві вважають надуманими.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:39 :52