Новини » Світ 5 червня, 2018, 16:14
У власників великого агрохолдингу знайшли нерухомість у швейцарському місті
Нерухомість бізнесменів Вадатурських
Нерухомість бізнесменів Вадатурських

У швейцарському місті Невшатель журналісти проекту «STOP корупції» знайшли нерухомість, яка може належати родині аграрних бізнесменів Вадатурських.

Інформує «Апостроф« із посиланням на розслідування одного з телеканалів.

Щоб з’ясувати, чи мають члени родини Вадатурських плани переїхати до Швейцарії і чи отримували вони посвідки на проживання у цій країні, журналісти проекту звернулися із запитом до міграційної служби Швейцарії.

уркіке

У будинку у місті Невшатель за адресою 49 Avenue De La Gare зареєстрована швейцарська «дочка» «Нібулона». Тут знаходяться й апартаменти, які належать родині Кларк.

Колишній директор швейцарської дочки «Нібулона» Девід Кларк, звільнений торік, «засвітився» під час міжнародного офшорного розслідування «Панамагейт». Тоді з’ясувалося, що Девід Кларк ще й одночасно обіймав посаду директора в декількох офшорних фірмах російських зернотрейдерів.

іпріар

Журналісти «STOP корупції», навідавшись до будинку у швейцарському Невшателі, натрапили на таблички із прізвищами Олексія і Світлани Вадатурських. Отримавши офіційну відповідь від міграційної служби Швейцарії, журналісти продовжать розслідування економічної діяльності «Нібулона», йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні ця компанія – один з лідерів аграрного ринку України. Як ідеться у програмі, успіх компанії став результатом багаторічного використання «схем» з ухилення від сплати податків в повному обсязі і постійного залучення нових кредитів для виплати попередніх позик.

ачрапо

Також в програмі згадується дослідження «Замкнуте коло: як фінансування з боку МВФ та інших фінансових інститутів живить корупцію в українському агросекторі», оприлюднене в одному з американських ЗМІ. У ньому «Нібулон» родини Вадатурських згаданий серед великих агрохолдингів, які використовують як економічні, так і політичні інструменти для того, щоб диктувати умови іншим учасникам ринку та заробляти за рахунок державного бюджету України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:31 :09