Новини » Світ 5 червня, 2018, 10:33
У Нідерландах арештували активи Газпрому для виплати Нафтогазу $2,6 млрд
Фото: EPA/SERGEI ILNITSKY
Фото: EPA/SERGEI ILNITSKY

У Нідерландах арештували активи російської компанії «Газпром» для виплати НАК «Нафтогаз України» 2,6 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Нафтогазу» в Twitter.

«Суд заарештував голландські активи «Газпрому» для виплати «Нафтогазу» 2,6 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу», – йдеться в повідомленні.

 

У «Нафтогазі» також підкреслили, що компанія використає всі доступні законні засоби та інструменти, щоб домогтися виконання рішення суду і отримати від «Газпрому» всю суму.

Швейцарія вже вжила заходів стосовно «Газпрому» на вимогу «Нафтогазу».

«Компанія підтверджує факт звернення до швейцарських судів з вимогою примусового стягнення коштів, і швейцарська влада вже вжили заходів щодо активів «Газпрому» на території країни», – повідомили в НАК.

Відзначимо, раніше Стокгольмський арбітраж частково задовольнив вимоги «Нафтогазу» в суперечці з «Газпромом» і зобов’язав заплатити українській компанії 4,63 млрд доларів за недопоставку газу по транзитному договору. У той же час арбітраж зобов’язав «Нафтогаз» виплатити 2 млрд доларів за вже поставлений газ, тому суму зобов’язань російської сторони скоротили до 2,6 млрд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:00 :25