Новини » Київ 5 червня, 2018, 16:50
У КМДА заспокоюють, що столичний міст «Метро» до 2022 року ще постоїть
Міст Метро в Києві. Фото: Малолєтка Євген/УНІАН
Міст Метро в Києві. Фото: Малолєтка Євген/УНІАН

Паніки щодо київського мосту «Метро» не має бути, однак і зволікати з його ремонтом не варто.

Про це у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, коментуючи заяву співавтора проекту мосту Георгія Росновського, що конструкція може рухнути у будь-який момент.

«Стан моста «Метро» визначено як четвертий, тобто обмежено працездатний. Таке визначення йому надане за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.», – зазначив заступник голови КМДА.

Обстеження, зокрема встановило, що до моменту аварійності ще шість років (з часу проведення цього обстеження). Тобто, за словами Давтяна, теоретично потрібно «встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року».

Було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікують у серпні 2018 року.

«Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розроблення документації. Після цього можна розпочинати капремонт, – коментує Дмитро Давтян. – За планом виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки», – підсумував він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:19 :45