Новини » Події 5 червня, 2018, 23:56
Суд заарештував патрульного поліцейського у Миколаївській області

У Миколаївській області суд змінив запобіжний захід інспектору сектору реагування патрульної поліції (СРПП) Миколаївського ВП Головного управління Національної поліції (ГУ НП) з домашнього арешту на тримання під вартою.

Про це повідомляє прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

«Гущін М. І. підозрюється у тому, що він на початку березня 2018 р. підшукав осіб для вчинення таємного викрадення майна. Він як працівник правоохоронного органу, мав доступ до інформації щодо домоволодінь, які мають вади в охороні, і мав отримувати 50 % від викраденого», – йдеться у повідомленні.

Згідно з декларацією, опублікованою на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК), мова йде про Максима Ігоровича Гущіна. У 2016 році він обіймав посаду старшого опер-уповноваженого відділу спеціальної поліції ГУ НП області.

Повідомляється, що суд першої інстанції відмовив у застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і обрав йому домашній арешт з покладенням переліку обов’язків.

Однак апеляційний суд визнав слушним прохання прокурора скасувати цю ухвалу у зв’язку з ризиками, передбаченими ст. 177 КПК України (в якій визначено, що підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність відповідних ризиків).

«Апеляційний суд Миколаївської області направив матеріали клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Гущіна М.І. з ухвалою суду від 04 червня 2018 року – для виконання, а інспектора взято під варту у залі апеляційного суду», – повідомляє прес-служба суду.

Визначено також розмір застави – 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 140,96 тис. гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 09:51 :41