Новини » Політика 5 червня, 2018, 18:58
Люди для себе ще не визначили, що для них має бути «нове» в політиці, – Верещук
ZIK
ZIK

Мені здається, що український виборець після Революції Гідності зовсім не змінився. Ба більше, він став великим розчаруванням для мене.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

«Я склала для себе таке враження, що український виборець після Революції Гідності зовсім не змінився. Ба більше, це було велике розчарування для мене. Адже була покладена така велика жертва, коли ми відчули емоційний злет, а потім спад. От я думала, що український виборець стане більш відповідальним і менш заангажованим.

Я сподівалася, що він справді відповідально буде ставитись до програм кандидатів і ставитиме вимогливі питання до партій. Але люди не ставили цих питань, а просто йшли і голосували, умовно кажучи, за Гаврилюка з Парасюком», – зазначила Верещук.

Гостя програми наголошує, що це свідчить про те, що в українському суспільстві є запит на «нове».

«Але люди сьогодні для себе ще не сформували, що для них є «нове». От і вони готові голосувати за клоунів, коміків, співаків, гітаристів, аби продемонструвати свою зневагу до того, що сьогодні відбувається у владі», – каже  директор Центру Балто-Чорноморських досліджень.

Відтак, підсумовує Ірина Верещук, в Україні немає політичного процесу, який включає у себе розвинену дискусію.

«Сьогодні ми дискутуємо про те, яку косу одягла Юля та які вила узяв Ляшко, але мали б дискутувати «за» і «проти» тих програмних задач, які нам представляють політичні партії», – підкреслила Верещук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:21 :24