Новини » Львів 5 червня, 2018, 10:44
«Львівобленерго» запроваджує для підприємств кардинальні зміни у подачі показників

У зв’язку із законодавчими змінами, «Львівобленерго» запроваджує кардинальні нововведення подачі показників для юридичних споживачів.

Про це представники компанії повідомили сьогодні під час прес-конференції.

За словами, директора з маркетингу Андрія Скрипника, зміни пов’язані із затвердженням НКРЕКП «Правил роздрібного ринку електричної енергії», «Кодексу комерційного обліку електричної енергії» та «Кодексу систем розподілу», а також набув чинності закон «Про ринок електричної енергії»

Раніше кожен споживач мав свій разрахунковий день, коли можна було подати показник лічильника. Згідно зі змінами, відтепер юридичні споживачі повинні подавати показник впродовж трьох календарних днів після закінчення розрахункового місяця, тобто з 1 до 3 числа наступного місяця.

Ще одна новація, раніше юридичні споживачі подавали показники особисто, відвідуючи відповідне районне відділення чи відділ розрахунків, або дистанційно через онлайн-сервіс «Персональний кабінет».

За новим законодавством, з 1 грудня 2018 року «Львівобленерго» не прийматиме від юридичних споживачів письмові показники при особистому прийомі, а лише через сервіси подачі показників. Йдеться про «Персональний кабінет». Також, як анонсують у компанії, цього року запрацюють інші зручні сервіси подачі показників для юридичних клієнтів: через електронну пошту, SMS-повідомлення.

Споживачам, які не подаватимуть показники через онлайн-сервіси після 1 грудня, нараховуватимуть за електроенергію за середньодобовим споживанням, визначеним на основі його попередніх показників. А такий розрахунок може не відповідати дійсності.

«На сьогодні вже більше 10 тис. юридичних споживачів проводять розрахунки через онлайн-кабінет і оцінили його зручність. Через онлайн-кабінет можна не лише подати показники, а й отримати всю необхідну документацію, рахунок, акт звірки, акт прийому-передачі товарної продукції, відповіді на свої запити і це все відбувається без персонального відвідування відділу розрахунків», – зазначив Зіновій Дзюрко, заступник начальника відділу розрахунків та договорів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:43 :02