live

Колишній басист і співак Deep Purple виступить у Києві з унікальною програмою

Гленн Хьюз

Гленн Хьюз (Glenn Hughes), колишній басист і співак Deep Purple, відомий мільйонам людей як «Voice of Rock», нещодавно обраний в Залу слави рок-н-ролу, і нинішній фронтмен рок-групи Black Country Communion, виконуватиме матеріал Deep Purple в світовому турне GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE – 2018/19. 1 листопада в Києві відбудеться єдиний в турі український концерт Voice of Rock.

Про це повідомляють організатори.

Глен Хьюз – справжня легенда рок-н-ролу. Жоден інший рок-музикант не має такого впізнаваного стилю, що поєднує кращі елементи хард-року, соулу і фанку. А його унікальний приголомшливий голос є візитівкою Гленна Х’юза. Колись Стіві Уандер назвав його своїм улюбленим білим співаком. Також, в концерті візьме участь інший легендарний музикант – Бернард Марсден (Bernard John «Bernie» Marsden), британський гітарист, який грає в жанрах хард-рок, блюз-рок. Найбільш відомий своєю участю в групі Whitesnake, він – співавтор найбільш популярних пісень групи, випущених під час його участі в колективі. Його гурт виступить з програмою Ukrainian Jam – Made in Ukraine.

<nbsp;>

На концерті прозвучать пісні з 2-х золотих альбомів Deep Purple – Stormbringer, 1974 і Come Taste the Band, 1975 і платинового альбому Burn, 1974. Також, фанати почують найкращі хіти Deep Purple – Smoke on the Water, Highway Stars, Space Truckin, Lazy і Speed ​​King.

У турі CLASSIC DEEP PURPLE «LIVE» Гленн Хьюз виконує програму, що складається тільки з репертуару Deep Purple, вперше після його останнього виступу в складі групи в Liverpool Empire 15 березня 1976 року, саме ті пісні, які він грав на концертах або записував у студії в складі Deep Purple з 1973 по 1976 роки. Це незабутнє динамічне двогодинне шоу, яке поверне слухача у найкращі часи Deep Purple – однієї з найоригінальніших і успішних рок-груп в історії музики.

Справа тут не в ностальгії, про що свідчить його успішна і різноманітна кар’єра після виходу з Deep Purple, просто Гленн відчув, що настав час віддати належне минулому і його музичній спадщині.

«Я дуже радий, що ми вирушили в цей тур з програмою CLASSIC DEEP PURPLE «LIVE» по всьому світу. Ми почали його в Австралії і Новій Зеландії в минулому році, і все закрутилося, як справжній ураган. Я ні від чого так не загорявся, з часів Purple. Я все ще можу співати ці пісні, може навіть краще, ніж у 70-х роках», – сказав Гленн. – Я все ще можу виконувати їх з тією ж енергією, що й тоді. Відчуваю, що настав час. Приємно повернутися до тих днів. Я озираюся на своє життя, і хочу згадати його найкращі моменти. Я неймовірно схвильований, коли виконую ці пісні. Можу вас запевнити, нове шоу просто підірве ваш мозок».

1 листопада 2018 р.

Початок: 19:00

МЦКМ (Жовтневий палац)

Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційний сайт glennhughes.comLoading...
Loading...
Loading...