Новини » Економіка 5 червня, 2018, 0:27
Коли земля стане активом, в Україні будуть ті ж зміни, що й у Європі, – Дмитро Лівч
ZIK
ZIK

Якщо ми говоримо про відкриття ринку землі, коли земля стане активом і власник буде зацікавлений в інвестиціях у свій ресурс, у експорті та переробці продукції, то ми можемо спостерігати в Україні ті зміни, які відбулися у європейських країнах.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив проектний менеджер «Easy Business» Дмитро Лівч.

Гість програми зауважив, що 90% культур, які сьогодні вирощує Україна є традиційними – зерно та кукурудза.

«І лише 10% – це фрукти, овочі і продукція з високою доданою вартістю. Але, якщо ми говоримо про відкриття ринку землі, коли земля стане активом і власник буде зацікавлений в інвестиціях у свій ресурс, у створенні більшої доданої вартості, експорті та переробці продукції, то ми можемо спостерігати в Україні ті зміни, які відбулися в європейських країнах», – заявив гість програми.

Дмитро Лівч пояснює, що Україні не потрібно вирощувати величезну кількість зерна, яке продається за низькими цінами, а більше переробляти продукти.

«Нам потрібно переробляти продукти, створювати додану вартість, вирощувати фрукти, овочі, ягоди, продукцію з високою доданою вартістю. От таким чином ми будемо будувати країну, яка є локомотивом розвитку», – підкреслив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:26 :48