Новини » Політика 4 червня, 2018, 12:41
У БПП хочуть обрати аудитора НАБУ ще цього тижня

У фракції БПП вимагають розгляду питання щодо обрання аудитора НАБУ у четвер.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП у ВРУ Артур Герасимов.

Голова фракції БПП нагадав, що минулого тижня «українські спецслужби здобули стратегічну перемогу над агентурою агресора».

«Проведена операція не тільки запобігла вбивству російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, але і дозволила викрити замовника цього злочину», – зазначив Артур Герасимов та наголосив, що правоохоронці викрили плани щодо підготовки схронів зі зброєю та вибухівкою для подальшого вчинення терористичних актів на мирних територіях в Україні, окрім того, знайшли список потенційних жертв, яким буде надана державна охорона.

Артур Герасимов звернув увагу колег-парламентарів, що на сході України ворог значно посилив ескалацію конфлікту, тож ВРУ, наголосив він, має продовжувати зміцнювати обороноздатність держави, тож закликав пришвидшити розгляд законопроекту Про національну безпеку України у другому читанні. Окрім того, додав він, не слід відкладати остаточний розгляд законопроекту № 6697 щодо захисту національного оборонного комплексу від зовнішнього втручання. Голова фракції також наголосив на необхідності створення в Україні Національного бюро фінбезпеки, а також розгляду закону про дипслужбу.

Артур Герасимов закликав Раду закрити «кадрові борги», а зокрема, оновити склад ЦВК, призначити суддів КСУ, а також визначитися із аудитором НАБУ.

Голова фракції БПП звернувся до голови ВРУ Андрія Парубія: «Ми би просили у четвер також розглянути це питання».

«Щодо аудитора – ще немає Комітету, як і немає Комітету щодо закону про дипломатичну службу. Як тільки буде рішення Комітету, кадрові питання будуть невідкладно поставлені на розгляд», – наголосив Андрій Парубій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 02:55 :52