Новини » Політика 4 червня, 2018, 15:47
Трансляція брифінгу Саакашвілі на ZIKу – серед лідерів телеперегляду
<nbsp;>

У неділю, 3 червня, трансляція телеканалу ZIK брифінгу третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі, який відбувся у польському Перемишлі, продемонструвала високі рейтингові показники.

Зокрема, за ЦА «Україна 18+» (1,25%), «Україна 18+ міста 50+» (1,72%) та «Київ 18+» (3,58%) трансляція брифінгу посіла перше місце серед інформканалів.

«Я хотів би подякувати журналістам телеканалу ZIK, адже те, що вони роблять, і є свободою слова. І це все попри тиск, під яким знаходиться телеканал», – заявив під час свого брифінгу в Перемишлі Міхеїл Саакашвілі.

Зазначимо, у новому весняному сезоні-2018 ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду, перебуваючи у трійці найкращих серед інформаційних каналів за цільовою аудиторією «Україна 18+».

Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою, неординарна розважально-музична програма про нову українську музику «Гараж» від Германа Дутковскі. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі каналу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка. У середині травня розпочав роботу своєрідний інформаційний клуб ZIKу під назвою «Між своїми», ведучою якого стала Анастасія Гусарєва.

На початку минулої осені телеканал ZIK відзначив своє семиріччя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію у Києві. Через два роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:12 :06