понеділок, 4 червня, 2018, 13:49 Політика
На документах, що свідчать про земельні махінації, виявили особистий підпис екс-міністра оборони
Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK
Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK

Уперше опубліковані сенсаційні документи з особистим підписом Анатолія Гриценка, які свідчать про масштабну корупцію колишнього міністра оборони та його оточення

Про це інформує УНІАН.

Як ідеться у повідомленні, сайт «Аргумент» вперше опублікував сенсаційні документи за власноручним підписом Анатолія Гриценка, які свідчать про те, що той, перебуваючи на посаді міністра оборони України, протягом 2005-2007 рр. незаконно продав 24 га дуже дорогої землі у столиці.

В «оборудці» із продажу землі найактивнішу участь брав Леонід Черновецький, на той момент – мер Києва. Про це йдеться у матеріалі «Пройдисвіти першого непрохідного», опублікованому на сайті «Аргумент».

Документи, як ідеться у матеріалі, свідчать про те, що Збройним Силам України під час відчуження земельних ділянок завдали збитків на суму 122 мільйони гривень (в цінах 2005-2007рр.). На документах – «... особистий підпис Анатолія Гриценка, а також «смотрящего» за «гешефтами» тодішнього міністра оборони В’ячеслава Кредісова».

Суть сумнівної операції, як пише «Аргумент», полягає в тому, що, не маючи на те жодних законних підстав, в порушення законів і відомчих актів, міністр оборони Анатолій Гриценко передав приватній компанії 24 гектари елітної землі Міноборони – на Столичному Шосе неподалік від центру столиці. Оприлюднені документи, переконаний автор, дають підстави говорити про актуальність кримінальних перспектив «справи Гриценка».

У ЗМІ стверджують, що є й інші компрометуючі документи за підписом Анатолія Гриценка щодо сотень гектарів землі в селищі Коцюбинське під Києвом, 17 га території квартирно-експлуатаційної частини Київського військового округу, разом з будівлями, ділянки площею 0,8 га в центрі Києва (вул. Грушевського 30) та інших «ласих шматків», пише сайт «Аргумент».

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 10:33 :07