понеділок, 4 червня, 2018, 13:39 Суспільство
Молитва за мир в Україні об’єднала представників різних християнських церков
<nbsp;>

2 червня 2018 року глави провідних християнських Церков України, сотні священнослужителів, тисячі християн України об’єдналися у загальнонаціональній Молитві за Україну. До цього заходу приєдналися тисячі помісних Церков у різних містах, населених пунктах та селах з усіх областей України.

Про це повідомляє телеканал ZIK.

«Я вірю, що це величезний крок вперед у нашій країні, що всі християни без поділу, без скандалів, без сварок можуть разом молитися нашому Господу», – наголосив старший єпископ церков «Нове покоління України» Андрій Тищенко.

Так уже третій рік поспіль прихожани євангелістських церков, місіонерських та християни-баптисти збираються спільно прочитати молитву. Мета такого заходу – допомогти людям побороти страх та подолати біль від втрати своїх близьких під час воєнних дій.

«Кожна молитва буде мати свій певний конфесійний відтінок, але це є другорядним. Головне – наше стремління, наше бажання сердечне поєднатися із Богом», – зазначив віце-президент Українського біблійного товариства протоієрей Василь Луцишин.

Віце-президент Українського біблійного товариства протоієрей Василь Луцишин
Віце-президент Українського біблійного товариства протоієрей Василь Луцишин

Ідею започаткувати Національний день молитви за Україну запропонував міжнародний євангеліст із Великобританії Девід Хасавей. Меценат стверджує, що такого єднання між релігіями немає у жодній країні.

«Я закликав націю молитися, оскільки немає вирішення війни на сході – політики не можуть, військові не можуть, але я вірю, що Бог може», – наголосив британський проповідник.

Євангеліст із Великобританії Девід Хасавей
Євангеліст із Великобританії Девід Хасавей

Додамо, Національний день молитви за Україну ввійшов до переліку офіційних заходів 2018 року у межах святкування Року Слова Божого в країні.

Члени Духовної Ради «Національного Дня Молитви за Україну» розробили відповідну Декларацію, в якій викладені основні цілі, напрями та рекомендації щодо проведення молитовного служіння. Цей документ проголошує наміри християн України об’єднатися у молитві заради миру, справедливості, духовного та економічного відродження та кращого майбутнього країни.

Додамо, у рамках відзначенням Року Божого Слова за вагомий внесок християнських церков і релігійних організацій у розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери Президент Петро Порошенко нагородив провідних релігійних діячів християнських Церков України іменними годинниками Президента України.

З нагоди Національного Дня Молитви за Україну міністр культури України Євген Нищук нагородив всесвітньовідомого релігійного діяча, мецената Девіда Гордона Хатавея Почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю у галузі культури».

Від імені багатоконфесійної спільноти президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант вручив пам’ятні відзнаки християнським релігійним діячам країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 08:10 :18