Новини » Політика 4 червня, 2018, 18:50
Марк Фейгін: Москва налаштована на обмін Сущенка
ZIK
ZIK

Мені здається, що перемовини щодо обміну Сущенка можуть відбутися уже зараз. Адже увесь цей процес свідчить, що Москва настроєна на обмін.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив громадський захисник Романа Сущенка Марк Фейгін.

Нагадаємо, Московський суд озвучив вирок незаконно утримуваному в СІЗО «Лефортово» журналісту Укрінформу Роману Сущенку – 12 років колонії суворого режиму.

Марк Фейгін зазначив, що за статтею, яка інкримінується Сущенку, його мали б ув’язнити не до 12, а до 20 років позбавлення волі.

«Процесуально йому присудили менший термін. Стаття 206 – «шпигунство» – передбачає 20 років позбавлення волі. Дали 12. Але це така обережна цифра, адже тому ж Сенцову присудили максимальний термін за статтею «тероризм» – 20 років позбавлення волі. Це величезна різниця», – каже Марк Фейгін.

Він зауважив, що рішення суду щодо Сущенка – обережні дії з боку російської влади.

«Адже вирок суду такого роду пишеться не в судах, це зрозуміло. Тому можна очікувати, що політичні перемовини щодо обміну Романа Сущенка – у перспективі. Мені здається, що зараз вони можуть відбутися, адже увесь цей процес може свідчити про те, що Москва настроєна на обмін Романа Сущенка. Так мені здається, але я можу помилятися», – наголосив гість програми.

Марк Фейгін додав, що цілком можливо вже через 10 днів побачити кінцеве рішення російської влади щодо Сущенка.

«У нас є 10 днів, за які ми з Романом подамо апеляційну скаргу. Відповідно за цей час можуть поступити фінальні пропозиції та подальші домовленості, щоби Романа Сущенка обміняти на того ж Вишинського або на інших громадян Росії, які притягнуті до кримінальної відповідальності в Україні», – припустив захисник Сущенка.

Марк Фейгін наголосив, що питання Романа Сущенка та інших українських політв’язнів можна вирішити виключно політичним шляхом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 05:39 :51