Новини » Економіка 4 червня, 2018, 22:50
Кірш: Чому держава бере на себе колосальні борги «Приватбанку»? Це не відбивається на бюджеті?
ZIK
ZIK

У НАК «Нафтогаз України» і без того мільйонні зарплати, а тут іще премії, – це корупція та бандитизм.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Народний фронт») Олександр Кірш.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» розглядає сценарій викупу групою «Приват» частини активів ПАТ «Укрнафта» для погашення податкового боргу в 15 мільярдів гривень.

Олександр Кірш зауважив, що дивним є те, що в цій ситуації фігурує «Приват», адже країна взяла на себе його борги. «Притім, борги самого «Привату» настільки колосальні, що могли би сколихнути весь бюджет», – зазначив гість програми.

Олександр Кірш наголосив, що йому не зрозуміло, чому, коли держава бере на себе колосальні борги «Приватбанку», це не відбивається на державному бюджеті.

Багатомільйонні премії для керівництва НАК «Нафтогаз України» (нагадаємо, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення про виплату премій співробітникам, які взяли безпосередню участь у виграші суду з «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі. Загальна сума преміальних становитиме 1% від суми виграшу, тобто 46,3 млн дол.) політик вважає корупцією: «З одного боку, ми боремося із корупцією, приймаємо закон про Антикорупційний суд, а з іншого боку, для «Нафтогазу» – мало того, що в них мільйонні зарплати, то ще й премії. Це бандитизм».

Гість програми, коментуючи інформацію про те, що Нацбанк не знизить облікову ставку в 2018 році, зауважив, що «робота Національного банку – брехати». «Як би не було погано, Нацбанк повинен робити вигляд, що все добре. Це така його робота», – додав гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 06:52 :15