live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Фейгін: Оскарження вироку Сущенку може затягнутися на півроку

Роман Сущенко

У зв’язку з рядом чинників проходження другої інстанції, оскарження вироку, винесеного у Мосміськсуді українському журналістові Роману Сущенку, може затягнутися надовго – до півроку.

Про це повідомив в інтерв’ю Укрінформу громадський захисник журналіста Марк Фейгін.

«Текст вироку на руки ми поки не отримали. Тому у вівторок я подам «коротку скаргу». А написанням повного тексту «великої апеляції» займуся після отримання усього вироку, з мотивувальною частиною, що не зачитувалася сьогодні. І, в цілому, оскарження вироку може затягнутися надовго», – сказав Фейгін.

Він пояснив, що це пов’язано з тим, що вже почалося літо, а в цей період «подібні історії завмирають».

«Так що місяці три випадає, і попередньо проходження другої інстанції може затягнутися десь на півроку», – резюмував громадський захисник.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка порушуючи міжнародні правила затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому пред’явили звинувачення у «шпигунстві». У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.

28 травня під час свого «останнього слова» у Мосміськсуді Сущенко заявив, що він не визнає провину, і попросив ухвалити йому виправдувальний вирок.

Сторона обвинувачення вимагала для Сущенка 14 років колонії суворого режиму.

У Мосміськсуді у понеділок оголосили вирок незаконно утримуваному в РФ журналістові Укрінформу Роману Сущенку: 12 років колонії суворого режиму.Loading...
Loading...
Loading...