Новини » Політика 4 червня, 2018, 23:14
Депутат Народного фронту пояснив, чому підписував заяву про відставку прем'єра Яценюка
ZIK
ZIK

Коли у Верховній Раді проводились рішення щодо електронного адміністрування ПДВ, яке не допомогло у боротьбі з корупцією, я виступив проти цього і підписав заяву про відставку тодішнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Це мало великий ефект, коли такий підпис поставив член його фракції.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат (фракція «Народний фронт») Олександр Кірш, відповідаючи на запитання про свою заяву щодо можливого виходу з Народного фронту.

«Це було в ті часи, коли проводились рішення щодо податку на додану вартість. Я був проти системи електронного адміністрування ПДВ. Я вважаю, що це не внесло великого вкладу в боротьбу з корупцією. Яка ціна цієї системи, якщо блокують електронно, а розблоковують вручну? Крім того, різні правила щодо великих і малих підприємств. Я доклався до того, щоб зберегти єдиний податок тим, що одного разу підписав заяву про відставку Яценюка. Це дуже важливо, коли член фракції підписує заяву про відставку прем'єра, який виступає від неї», – переконаний пан Кірш.

Крім того, відповідаючи на запитання ведучої, що такого корисного зробив Народний фронт, що втратив свій рейтинг, нардеп відповів, що Народний фронт втопив свій рейтинг, бо був змушений слухати МВФ.

«Розірвати відносини з МВФ під час війни було неможливо. Тоді всі кинули Україну з Будапештським меморандумом, перш за все Росія, яка була підписантом. Уряду Яценюка довелось виконувати ті вимоги, які вони висували щодо пенсій, пенсійного віку. Зараз, коли пік війни минув, я вважаю, можна розривати відносини з МВФ», – розповів народний обранець.

Водночас, за словами гостя програми, Гройсман првадить ту ж політику, щоправда змушений зважати на рейтинг, тому має це красиво подавати.

Водночас ведуча поцікавилася, чи він серйозно вважає, що рейтинг Народного фронту впав через транші від МВФ.

«Це завжди так – хто бере транші МВФ, той має виконувати їхні антинародні вимоги. Не можна було підсідати на їхню «голку», – констатував Олександр Кірш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 01:32 :49