live
Новини » Політика

Адміністрація Президента намагається тиснути на мерів міст-мільйонників, – Молчанов

ZIK

Справи проти голів великих українських міст – це тиск на місцеву владу для того, щоб вони могли організувати підтримку Петру Порошенку на виборах у наступному році.

Таку думку висловив політичний експерт Кирило Молчанов у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У Адміністрації Президента є план для того, що покращити позиції голови держави на переобрання. Так, вони хочуть тиснути на мерів міст-мільйонників, зокрема, поряд зі справою мера Одеси Труханова є справа і на мера Харкова Кернеса, і сміттєвий скандал у Львові», – зауважив Кирило Молчанов.

Безумовно, зазначає експерт, у цих справах є й піар окремих високопосадовців, особливо генерального прокурора Луценка, який є майстром піару. Але політично, безумовно, це буде тиск на місцеву владу для того, щоб вони могли організувати підтримку Петру Порошенку в наступному році.

«Я припускаю, що подібна практика буде тільки посилюватися. І органи місцевого самоврядування так чи інакше будуть вимушені бодай частково, але йти на такий примус, оскільки на всіх у влади є якийсь компромат. Дійсно, можливо і є якась прогалина в роботі Труханова, але, вірогідно, вона не така велика, як сьогодні закидає влада.

Тому я не впевнений, що ця справа щось дасть владі. Адже сьогодні склалася така ситуація, коли адвокатура повністю перемогла прокуратуру. Тому не важливо, винен Труханов, чи ні – сьогодні йому нічого не загрожує, адже така справа може тягнутися роками», – певен Кирило Молчанов.

 

Loading...