неділя, 3 червня, 2018, 17:20 Політика
Саакашвілі спробував вирахувати, скільки часу депутат витрачає на захист інтересів народу
ZIK
ZIK

Наскільки українцям реально сьогодні брати участь в управлінні своєю ж державою? А хто, наприклад, вважає, що його інтереси в парламенті відстоює депутат Хомутиннік? А таких «Хомутинніків» там – 450.

Про це під час свого брифінгу в Перемишлі, який транслював телеканал ZIK, заявив лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

«Давайте задамо питання щодо нашого парламенту. Він працює на громадян чи на когось іншого? Депутат – це ваш представник? Скільки днів із 365 календарних він виділяє захисту ваших інтересів?», – запитує третій президент Грузії.

Він переконаний, що для початку потрібно вирахувати дні, коли депутати не на Мальдівах, не в Парижі – спочатку з дружиною, потім – із коханкою, дні коли вони паряться в бані чи коли вдають вигляд, що захищають по телевізору державні інтереси, а насправді просто красуються.

«От хтось вважає, що, наприклад, Хомутиннік відстоює ваші інтереси? А таких «Хомутинніків» там – 450. Або ж наскільки вам реально брати участь у керівництві вашої держави? Окрім того, що ми час від часу туди приходимо і закидуємо їх яйцями і кричимо на вулицях, поки нас не назвуть «зрадниками Батьківщини», вся участь зведена до нуля», – заявив Міхеїл Саакашвілі.

На його думку, цю ситуацію не змінить навіть прихід нових облич, варто лише відмінити функції такого органу, як Верховна Рада.

«А саму будівлю парламенту перетворимо в якийсь палац молоді. Можна зробити хороший бенкетний зал, поминки там класно буде відзначати. Можна шоу різні проводити. От Надя Савченко там хотіла піротехнічне шоу провести», – іронізує лідер «Руху нових сил».

Окрім цього він запевнив, що нова держава буде абсолютно вільною від бюрократії та існуючих регуляцій.

«Знаєте, скільки законів ухвалює український парламент за рік? Декілька сотень. А знаєте, скільки ухвалює англійський? Максимум 10. А в нас вони штампують регуляції, які є хорошим методом виманювати гроші в людей. Держава в смартфоні – це не фантастика, а вже сформована реальність», – заявив Саакашвілі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-23 00:02 :06