Новини » Політика 3 червня, 2018, 17:45
Саакашвілі: Дякую журналістам телеканалу ZIK, бо те, що вони роблять, і є свобода слова
ZIK
ZIK

Я хотів би подякувати журналістам телеканалу ZIK, адже те, що вони роблять, і є свободою слова. І це все попри тиск, під яким знаходиться телеканал.

Про це під час свого брифінгу в Перемишлі заявив третій президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

«Мою попередню прес-конференцію із адвокатом королівської родини Нідерландів Жефрі Робертсоном транслювали BBC, були New York Times, Washington Post, багато голландських ЗМІ. Але з українських був лише телеканал ZIK. Єдиним каналом, який транслював це в Україні, був ZIK, і з нині присутніх його журналісти – єдині», – підкреслив Міхеїл Саакашвілі.

Він переконаний, що така ситуація пов’язана зі складною позицією свободи слова в Україні.

«Будьмо відверті, всі інші мають домовленості. Говоритимемо прямо – на жаль, це стосується і «Української правди», і всіх інших. Тому я хочу подякувати журналістам телеканалу ZIK, бо вони знаходяться під великим тиском. Я хочу, щоб всі інші телеканали з них брали приклад, бо це і є свобода слова», – заявив третій президент Грузії.

Окрім цього екс-очільник Одеської обласної державної адміністрації пригадав часи своєї співпраці з телеканалом.

«Ви знаєте, що на телеканалі ZIK виходило моє ток-шоу («Інша Україна» з Міхеїлом Саакашвілі – ред.). Але телеканал не опустив руки і продовжує висвітлювати інформацію. Але держава у смартфоні має додати ваги, бо одного телеканалу недостатньо», – запевнив політик.

Читайте також: Саакашвілі спробував вирахувати, скільки часу депутат витрачає на захист інтересів народу

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 21:22 :10