Новини » Політика 2 червня, 2018, 2:45
Сергій Лямець: Вовк, можливо, перейде в Міненерго, щоб «торпедувати» Насалика
ZIK
ZIK

На посаді голови НКРЕКП Вовк вичерпав себе на всі 100%. Тому зараз він виходить на новий виток кар’єри.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив журналіст Сергій Лямець.

Як відомо, Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Журналіст Сергій Лямець зауважив, що на посаді голови НКРЕКП Дмитро Вовк справді показав себе як талановитий менеджер і дуже розумна людина.

«Але варто зазначити, що він активно користується порадами Макара Пасенюка. Якщо Вовк – надводна частина айсберга, то Пасенюк – підводна. Тому і «Роттердам+» – це спільний проект. Але копірайт чомусь приписують лише молодому менеджеру Вовку.

Однак на цій посаді Вовк себе уже вичерпав на всі 100%, і зараз він виходить на новий виток кар’єри», – зазначив журналіст.

Відтак, додає Сергій Лямець, оскільки на посаді голови НКРЕКП Вовк показав себе розумною і талановитою людиною, він готовий прийняти на себе інформаційний удар.

«Але при цьому він виконує усе, що потрібно. Окрім того він зробив багато роботи щодо підготовки до впровадження масштабного проекту – раб-тарифу.

А робота ця зроблена дуже якісно. Думаю, Вовк тепер потрібен на іншому «фронті».

Подейкують, що найближчим часом він впишеться у команду Міненерго і буде «торпедувати» пана Насалика», – розповів Сергій Лямець.

Журналіст додав, що таким чином Дмитро Вовк посилить президентське представництво всередині Міністерства енергетики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:25 :15