У шоці від дискусії щодо кейсу Бабченка
Тарас Шотік
кандидат економічних наук,
фахівець із бізнес-планування

Трохи в шоці від дискусії, що розгорілась довкола кейсу Бабченка. Особливо дивує позиція деяких ЗМІ: мовляв, як це негарно, обманювати пресу, ай-я-яй..., а що тепер про нас подумають на Заході і т.д.

Здається мені, друзі, що то вже певна профдеформація – бачити себе, медіа, у центрі світобудови.

Дуже тривожить та хвиля недовіри та критики, яку (переважно незаслужено) виплескують на наші контррозвідувальні органи. Якщо отара кидається на вівчарок, які її охороняють, це тільки спрощує роботу вовкам.

Насправді, подібні операції, із інсценуванням вбивства і ловлею на живця – доволі звична справа для силовиків (до слова, дуже часто так ловлять дружин, котрі наймають кілерів для своїх чоловіків). Спецслужби далеко не завжди повинні думати про моральний комфорт журналістів, їх завдання – зробити країну безпечною і врятувати життя. На хвилинку, наразі слідство оперує даними, що планувалась ціла низка убивств (фігурує 30 прізвищ). Значить, вдалось врятувати 30 життів!

Пишаюся дружбою із деякими справжніми Офіцерами СБУ і знаю, як часто їм буває непросто – куце фінансування, малі ЗП, ідіотські процесуальні норми, а тут ще й недовіра суспільства... Зокрема, пару літ тому готувався теракт у Львові (вибух у трамваї), який вдалось попередити тільки завдяки самовідданій роботі хлопців із СБ. Подвиг? Без сумніву, адже страшно навіть уявити наслідки вибуху у переповненому львівському трамваї!

За усієї поваги до ЗМІ, проте незалежні медіа – приємний бонус розвиненої держави (Сингапур, Пд. Корея чи Китай якось обходяться напівзалежною пресою), а от без ефективних спецслужб державу просто роздеруть сусіди (навіть Ватикан має свою СБ!). Наша контррозвідка не ідеальна, проте вона наша! Давайте підтримувати хлопців, тим більше, коли є за що. Виливати на них помиї є кому – «запоребрикові» агітатори справляться і без нас.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:40 :45