У 71 місті – 42 з яких іноземні – відбудуться акції на підтримку Олега Сенцова

Акція на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова у Нью-Йорку, США. Джерело фото: facebook.com/SaveSentsov

Впродовж 1 та 2 червня відбудеться світова акція на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова – Save Oleg Sentsov.

Про це повідомляє спільнота Save Oleg Sentsov на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що наразі до акції долучилось 42 іноземних міста, з яких 21 – столиця держави.

Так, акції на підтримку українського політв’язня пройдуть в Австралії, США, Німеччині, Грузії, Ізраїлі, Франції, Німеччині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Кувейті, Канаді, Португалії, Британії, Греції, Австрії, Чехії, Швеції, Швейцарії, Естонії, Литві, Латвії, Італії та Бельгії.

У Росії пройдуть одиночні акції у Санкт-Петербурзі, Москві та Казані.

В Україні акцію підтримало 29 міст. Зокрема, акції відбудуться у Вінниці, Маріуполі, Краматорську, Одесі, Черкасах, Тернополі, Чернігові, Харкові, Хмельницькому, Львові, Луцьку, Києву, Дніпру Житомирі, Острозі, Полтаві, Кривому Розі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Прибірську, Чернівцях, Рівному, Сумах, Ужгороді, Бердянську, Херсоні, Миколаєві.

Зазначається, що учасники акції просять вжити нагальних заходів для збереження життя українського режисера Олега Сенцова, якого Міжнародна амністія визнала в’язнем сумління, а також зробити усе можливе для звільнення всіх громадян України, які були позбавлені волі за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму.

Також організатори акції закликають більше міст долучитись до глобальної акції на підтримку Сенцова – Save Oleg Sentsov.

 

Нагадаємо, станом на 1 червня Олег Сенцов тримає голодування 19-ий день. Він вимагає звільнити всіх 64 українських політв’язнів на території Росії.

Loading...