Новини » Політика 1 червня, 2018, 20:30
Тарас Козак: Впевнений, що «Опоблок» не дасть жодного голосу за Антикорупційний суд
ZIK
ZIK

Який би не був текст законопроекту, і які би правки не вносилися, від колишніх регіоналів ми отримаємо рівно нуль голосів за Антикорупційний суд.

Про це заявив координатор Громадянської платформи «Нова Країна» Тарас Козак у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що «Опоблок» не дасть жодного голосу за закон про Антикорупційний суд, і готовий поставити на це 100 доларів. Тому який би не був текст законопроекту, і які б правки не вносилися, від колишніх регіоналів ми отримаємо рівно нуль голосів», – підкреслив Козак.

Він пояснює свою впевненість тим, що коли за цей закон все ж проголосують, то політика перестане бути бізнесом. І якщо депутат чи посадовець за допомогою політичних механізмів захоче збагачуватися, то одразу ж опиниться в цьому Антикорупційному суді.

«Якщо цей суд справді буде таким, яким його бачать партнери України із МВФ, то він дійсно є загрозою для усіх нечесних політиків. До того ж варто нагадати, що це не МВФ нам нав’язує Антикорупційний суд.

Давайте пригадаємо, що Меморандум із МВФ на 95% складається із коаліційної угоди, яка була ухвалена коаліцією в кінці 2014-го року після парламентських виборів. Відтак те, що зараз вимагає МВФ від української влади, це ніщо інше, як виконувати свої зобов’язання, які були заявлені на початку. Тому коли говорять, що ми живемо під вказівку Заходу та підпорядковуємося зовнішньому впливу, то це абсолютна маніпуляція влади», – наголосив Тарас Козак.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 13:41 :02