п'ятниця, 1 червня, 2018, 23:30 Політика
Справа Бабченка доводить, що при владі в Україні звичайні піарщики, – журналіст
ZIK
ZIK

Цілком можливо, що правоохоронці реально отримали інформацію про підготовку замаху на Аркадія Бабченка. Але використали цю інформацію вони в звичному стилі – для піару, не обдумуючи жодних деталей.

Таку думку в ефірі «Спецпроекту» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK висловив журналіст Олександр Дубінський.

«У повідомлення про смерть Аркадія Бабченка я також повірив, мабуть, як і всі. Але що власне трапилося, якщо аналізувати ситуацію. Ми робимо висновок, що в нас при владі не стратеги, не борці з терором і не борці за національну безпеку, а звичайні піарщики», – заявив Олександр Дубінський.

Також він підкреслив, що після проведення спецоперації у правоохоронців відразу ж розпочалась плутанина в наборі фактів, які виникли після початку критики спецоперації.

«Вони плутались у тому, чи приходив до них кілер. Звідки вони про це дізналися? Спочатку ж взагалі була заява про те, що вони прослуховували розмови, випадково почули прізвище і відреагували, організувавши спецоперацію», – розповідає журналіст.

Проте згодом з'ясувалося, що до правоохоронців прийшов сам потенційний виконавець і запропонував свої послуги слідству. Це, начебто, відбулось відразу після зустрічі з організатором.

«Потім виявляється, що до них прийшов сам організатор. З цього всього набору фактів і протиріч я роблю один простий висновок – люди, які це все спланували, не володіють жодним стратегічним мисленням», – переконаний експерт.

За його словами, цілком можливо, що правоохоронці справді отримали інформацію про замовлення на вбивство, але використали її виключно задля піару.

«Цю інформацію вони використали у звичному для себе стилі – не продумуючи жодних наслідків. Вони не продумували жодних результатів того, що робили. Якщо ви вже вирішили все так гарно закрутити для свого піару, то хоч продумайте все на два-три кроки наперед», – заявив Дубінський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:32 :31