п'ятниця, 1 червня, 2018, 23:45 Події
Сергій Шахов про справу Бабченка: Родини убитих журналістів чекають на розслідування
ZIK
ZIK

Силові структури повинні працювати в нашій державі пильніше не тільки стосовно журналіста Бабченка. Чому досі немає відповіді від силових структур, поліції, МВС, СБУ, ГПУ щодо недавніх вбивств журналістів? Їх родини також чекають.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Шахов. 

«Силові структури повинні працювати в нашій державі пильніше не тільки стосовно журналіста Бабченка. Сьогодні всі журналісти ходять під прицілом і ті люди, які говорять правду. У Луганській області було вбито Сергія Самарського – депутата, громадського діяча, волонтера, вже минуло 8 місяців і жодних просувань щодо його справи немає. Це свідчить про те, що не так пильно працюють силові структури», – зазначив нардеп.

За його словами, щодо справи Бабченка, добре, що діти побачать свого батька, а дружина –свого чоловіка, але це все не повинно перетворюватись на цирк. 

«Дай Бог йому ще здоров’я і тисячу років прожити. Але вже три доби поспіль людям розповідають, як врятували Бабченка. Це є замилювання очей. Людям треба говорити, як далі буде жити Україна і коли закінчиться війна», – переконаний Шахов.

Зокрема, пан Шахов зауважив, що до цієї справи дуже сильно прикута увага, але є багато інших справ про вбивства журналістів, і вони досі не розслідувані.

«Чому досі немає відповіді щодо недавніх вбивств журналістів силових структур, поліції, МВС, СБУ, ГПУ? Їх родини також чекають. Вважаю, що не варто сьогодні так розпилювати цю ситуацію по телебаченню», – прокоментував гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:35 :11