п'ятниця, 1 червня, 2018, 17:29 Економіка
Інвестбанкір: Якщо Україна не отримає транш МВФ, то не отримає жодних грошей
ZIK
ZIK

Ніхто не дасть Україні грошей, якщо восени не буде траншу Міжнародного валютного фонду.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Нагадаємо, у МВФ висловили невдоволення останніми рішеннями уряду України щодо повноважень Міністерства фінансів та щодо підпорядкування ДФС і що цим Україна порушує зобов’язання, взяті під час отримання попереднього траншу від МВФ. Про це йдеться у листі голови місії МВФ в Україні до КМУ.

Сергій Фурса зауважив, що за останній рік показник відношення державного боргу до ВВП знизився із 80% до 73%: «За останні роки тут у нас помітне покращення».

Гість програми також зазначив, що не вірить у приватизацію, яка забезпечить великі надходження грошей: «Якщо ми приватизуємо хоч одне Центренерго цього року, це вже буде удача, а інших грошей не буде».

Інвестиційний банкір наголосив, що великою помилкою еліт в Україні є те, що вони вважають, що їм даватимуть гроші, щоб вони «не впали», адже Україна втомила всіх, не виконуючи власні зобов’язання.

«Тому, якщо ми не співпрацюємо із МВФ, не отримаємо транш, нам ніхто не дасть грошей», – наголосив експерт.

Сергій Фурса наголосив, що цього року Україна не отримає фінансової допомоги від американців: «Тому якщо ми не отримаємо транш МВФ, ми не отримаємо жодних грошей… Ніхто не дасть грошей без траншу МВФ, якщо восени не буде траншу Міжнародного валютного фонду. Ми не зможемо вийти на ринок. Ринок буде закритий. Це буде навіть не питання ціни».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 10:10 :38