Новини » Львів 1 червня, 2018, 13:01
Депутати Борислава вимагають від «Укрнафти» припинити реорганізацію найбільшого підприємства міста

Депутати Бориславської міської ради підтримали рішення «Про функціонування підрозділів ПАТ «Укрнафта» на території міста Борислава».

Цим рішенням депутати підкріпили вимоги жителів  міста стосовно цього питання, які були озвучені на громадському обговоренні 29 травня.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді

Як доповів секретар міської ради Юрій Химин, згідно рішення міська рада рекомендує правлінню «ПАТ Укрнафта» припинити реорганізацію Бориславської центральної бази виробничого обслуговування, а також вимагає зберегти за підрозділами ПАТ «Укрнафта», які знаходяться на території м. Борислава статус відокремлених, які уповноважені самостійно сплачувати податок на доходи фізичних осіб.

Водночас, рішення зобов’язує ПАТ «Укрнафта» припинити скидання супутнього нафтового газу в атмосферу та вирішити питання використання для потреб громади м. Борислава незатребуваного надлишкового газу, який забруднює атмосферне повітря та зумовлює підвищену загазованість у межах житлових зон міста.

Дане рішення було прийнято одноголосно. Депутати висловили готовність чекати адекватної реакції від правління ПАТ «Укрнафта» до 8 червня. У разі відсутності будь-якого реагування депутати готові організувати делегацію і 14 червня відвідати збори Правління «Укрнафти» аби особисто провести переговори та добитися виконання вимог Борислава.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:01 :59