п'ятниця, 1 червня, 2018, 21:15 Політика
Богословська про справу Бабченка: Це незаконна спецоперація різних груп всередині СБУ
ZIK
ZIK

Що стосується справи Бабченка, то це незаконна спецоперація різних груп всередині СБУ.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила народний депутат України III, VI та VII скликань Інна Богословська.

«Що стосується справи Бабченка, то це незаконна спецоперація різних груп всередині СБУ. Одна з цих груп отримала замовлення на недійсну кримінальну справу щодо людини, яка зараз затримана як організатор злочину. Прізвище цієї людини – Герман.

От ця людина сказала, що вона співпрацювала з представниками СБУ, які власне звернулися до Германа із пропозицією, що в них є інформація про те, що певний учасник АТО хоче вбити журналіста. І працівники СБУ просять Германа передати цьому учаснику АТО гроші, щоб цю справу припинити», – розповіла Інна Богословська.

З її слів, паралельно працювала інша група СБУ, яка домовлялася з учасником АТО, який мав убити Бабченка.

«Інша група СБУ звернулася до учасника АТО з пропозицією, щоб він став кіллером у цій справі. Цей учасник АТО пішов до СБУ і повідомив, що в нього є інформація про те, що його контрактують на вбивство. І він також співпрацював з СБУ», – каже Богословська.

Відтак, пояснює екс-народна депутатка, це не реальне вбивства Бабченка, а лише інсценування вбивства.

«І в підсумку можна говорити про те, що є абсолютна некерованість СБУ Генеральною прокуратурою, яка навіть не знала, що під нею різні групи СБУ створюють «фейкову» справу, щоб вирішити свої особисті питання. У будь-якій нормальній країні голова СБУ та усе його оточення давно пішли б у відставку!», – наголосила Інна Богословська.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 08:13 :11