Новини » Львів 31 травня, 2018, 11:24
З полігону в університет: у Львівській політехніці навчають колишніх військовослужбовців

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулось урочисте вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей, а також воїнів АТО.

Про це повідомляє прес-служба Львівської політехніки.

Навчання організоване за проектом «Україна – Норвегія» Міжнародного фонду соціальної адаптації й фінансується Королівством Норвегія. Участь у проекті, започаткованого наприкінці 2014 року, беруть понад 20 провідних університетів України. Львівська політехніка однією з перших приєдналася до нього.

Як розповідає декан післядипломної освіти Інституту адміністрування та післядипломної освіти університету Мар’яна Захарчук, слухачами курсів стали 42 колишніх українських військовослужбовців та члени їх родин. Навчалися вони за спеціалізованою програмою «Англійська мова та цифрові комунікації». Всі – кадрові військові, учасники АТО. 10 відсотків навчального контингенту становили дружини військовослужбовців. Кращими слухачами цьогорічних курсів стали Галина Комар, Надія Козак, Едуард Мосесов, Іванна Дзиба.

Урочистості відбулися в історичній актовій залі головного корпусу університету. Із словами привітань до випускників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олег Давидчак та Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

Військовий аташе Королівства Норвегія в Україні капітан другого рангу Ханс Петтер Мідттун розповів, що у ході професійної перепідготовки учасники проекту отримали ґрунтовні знання та допомогу у правовій адаптації та психологічній реабілітації. Участь у таких курсах дає їм змогу запропонувати нові вміння зацікавленим працедавцям або ж використати їх у започаткуванні власного бізнесу.

Під час урочистостей, у яких взяв участь також проректор з навчально-наукової роботи університету Роман Корж та звучали чудові пісні у виконанні університетського Народного ансамблю бандуристок «Заспів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 12:36 :05