четвер, 31 травня, 2018, 12:34 Суспільство
Я все життя мріяв бути здоровим, – Дмитро Терелюс
ZIK
ZIK

Ледь не все життя у Дмитра Терелюса було хворе серце. І лише у 45 років він зробив операцію та успішно відновив сили після неї. Тепер чоловік мріє якомога дужче піклуватися про здоров’я своєї родини.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Коли чоловіку було шістнадцять років, батьки довідалися, що з його серцем щось не те. Лікарі не могли встановити діагноз, однак радили терміново лягати на операційний стіл. Вони прогнозували, що Дмитро проживе максимум ще два роки.

«Батьки відмовилися від операції. Не знаю чому. Можливо, через те, що не мали грошей або не довіряли лікарям», – припускає герой програми.

Довідавшись про ваду серця, Дмитро Терелюс поспішав жити. Він рано одружився і став батьком. Аби забезпечити сім’ю, чоловік трудився, не покладаючи рук.

«Були моменти, коли Дмитро погано себе почував. Але він хотів жити і заробляти гроші», – каже дружина Леся Терелюс.

 І так, замість двох років, він прожив ще тридцять щасливих літ.

«Іноді було важко підійматися нагору, бо серце неймовірно гупало. Здається, це називається тахікардія. Однак, я  не ледарював через хворобу, а старався для родини. Я ніколи не спав на лівому боці. Та одного ранку чомусь прокинувся на тій стороні. Тоді у мене тиск шалено підскочив і аритмія з’явилася», – розповідає герой програми Дмитро Терелюс.

З’ясувалося, що чоловіку потрібна термінова операція на серці. Без неї він не проживе не те, що року, а й дня. Однак взятися за сорокап’ятирічного чоловіка лікарі боялися, і лише один хірург погодився допомогти.

«Таку операцію роблять до тридцяти п’яти років, коли кровообіг непорушений», – пояснює Дмитро Терелюс.

Надскладна операція тривала дев’ять годин. І в ці нескінченні години затамувало подих все рідне село, друзі, знайомі, а також дружина.

«З нашого села Ластівки багато людей молилося. Від ранку до ночі були Служби Божі. Люди щиро хотіли, аби він жив»,  – зазначає дружина Леся Терелюс.

Аби добратись до серця, не зупиняючи його роботу, Дмитрові видалили одне ребро. І на диво, відновлення після операції пройшло дуже легко та швидко. Сьогодні у Дмитра показники тиску в межах норми, а серце працює рівномірно. Ці події змінили погляди чоловіка і він почав провадити спокійне життя. Тепер Дмитро будує на своєму подвір’ї вулики і мріє, що колись йому вдасться заселити туди бджолині сім’ї.

«Я все життя мріяв бути здоровим. Після операції у мене з’явилося бажання завести бджілок, щоб оздоровлювати свою родину», – каже Дмитро Терелюс.

Купити зараз бджіл у чоловіка немає можливості, а тому «Добрий ZIK» здійснив мрію Дмитра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 04:50 :16