Новини » Політика 31 травня, 2018, 22:25
Я сумую за Одесою, бо не можу дивитися на те, як її вбивають, – Саакашвілі
ZIK
ZIK

Колишній губернатор Одеси Міхеїл Саакашвілі нині в Нідерландах. Там, у серці Амстердаму, він орендує квартиру в місцевої художниці. Однак зізнається, що сумує за Україною і повернеться сюди, як тільки буде на це легальний спосіб.

Про це йдеться у сюжеті проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Міхеїл Саакашвілі каже: велосипед – це чи не найперше, що він купив, переїхавши до Амстердама.

«Тут чи не найшвидший вид транспорту – велосипед. В Амстердамі нема пробок, бо машини оминають рух роверистів десятою дорогою», – каже Міхеїл Саакашвілі.

Будинок, у якому мешкає колишній губернатор Одещини, є у самісінькому серці Амстердама. Його загальна площа – 70 квадратних метрів.

Орендує апартаменти Міхеїл Саакашвілі у відомої нідерландської художниці. Знайти помешкання допомогли друзі.

«Аби орендувати квартиру, необхідні рекомендації та рахунок. На нього регулярно мають надходити гроші. Має бути робота, а в мене її на той час не було», – говорить Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі жартує, що він – громадянин світу, бо грузинського та українського його позбавили. Втім просити громадянство у Нідерландах не поспішає. Має лише посвідчення особи, тобто документ, що дає право жити і працювати у країнах Євросоюзу.

До того ж чоловік знайшов і підробіток: влаштувався в Академію спікерів. Там він ділитиметься досвідом із місцевими управлінцями.

«Я розповідаю їм про все, що їх цікавить. За цей період поки я тут, отримав більше грошей, ніж за два місяці на посаді губернатора Одеси», – додає Саакашвілі.

Чоловік пригадує, що для нього останні місяці в Україні були вкрай напруженими через переслідування і депортацію. Тож до розміренного життя в Амстердамі, каже, звик не одразу.

«В Нідерландах я спокійно вдихнув. Відчув, що все добре. Якось вранці здійнявся гуркіт, і я подумав, що й тут мене знайшла СБУ. Однак виявилося, що це українські заробітчани фасад робили», – розповідає Саакашвілі.

Колишній губернатор Одеси зізнається: за Україною сумує, бо там залишилося чимало незавершених справ.

«Я приїхав у Київ, коли мені було 16 років. Сумую за столицею. Там я формувався як особистість. Крім того відчуваю тугу за Одесою, адже вона стала викликом для мене. Злість бере верх, і я не можу спокійно дивитися на те, як місто вбивають», – наголошує Саакашвілі.

Тож Міхеїл Саакашвілі хоче повернутися в Україну, щойно знайде спосіб, як це зробити законно.

Олександра Гутнік, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:19 :46