четвер, 31 травня, 2018, 23:10 Світ
Велика атака: Землю накриє п’ятиденна магнітна буря

Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН попереджає українців про тривалу магнітну бурю, яка протриває практично п’ять днів. Спочатку слабкі коливання досягнуть Землі 1 червня, а вже 2 червня сила магнітної бурі підійметься до рівня G2.

Протягом наступних трьох днів – 3, 4 і 5 червня – вплив Сонця також буде відчутним для метеозалежних людей, – передає ЛадаФМ.

«Реагують на зміни погоди дві групи людей. Це люди похилого віку, у яких уже є хронічні захворювання серцево-судинної системи – гіпертонія, ішемічна хвороба серця, атеросклероз. Або більш молода група людей із так званою дистонією. Ломить суглоби у людей с хронічними захворюваннями суглобів: із артрозами, артритами, так, вони реагують на дощову погоду, на зміну погоды. Але це перебіг хронічного захворювання суглобів, а не метеозалежність, – цитує лікаря-терапевта Марину Крапивнер segodnya.ua

Здоровим людям метеозалежність не страшна – у цьому сходяться і астрологія, і наука. Тим же, хто їй підданий, пряма дорога до лікаря. Регулярне приймання препаратів, режим сну, відмова від алкоголю й переїдання – усе це допоможе знизити негативні прояви. Крім цього, важливий позитивний настрій. Адже часто на наше самопочуття впливає не стільки погода, скільки ставлення до неї.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 18:27 :36