Новини » Світ 31 травня, 2018, 20:41
У відповідь на запроваджені Вашингтоном мита ЄС готує свої, – Юнкер

Європейський союз введе тарифи на сталь і алюміній з США і продовжить справу у Світовій організації торгівлі для захисту своїх інтересів.

Про це йдеться в заяві президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо після запровадження Вашингтоном жорстких мит на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики та ЄС, повідомляє «Європейська правда».

«Я стурбований цим рішенням. ЄС вважає, що ці односторонні тарифи США є необґрунтованими і суперечать правилам Світової організації торгівлі. Це протекціонізм, чистий і простий», – заявив Юнкер.

Він нагадав, що в останні місяці європейські чиновники постійно співпрацювали з США на всіх можливих рівнях, щоб спільно вирішити проблему надлишкових потужностей в сталеливарному секторі.

«США тепер не залишають нам іншого вибору, окрім як продовжити справу щодо врегулювання суперечок у СОТ і накласти додаткові мита на низку імпортних товарів з США», – заявив Юнкер.

У березні адміністрація Трампа запровадила мита в розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній стосовно Китаю, Росії та Японії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 07:33 :04