четвер, 31 травня, 2018, 17:26 Регіони
У Будапешті стартує забіг на підтримку медичного центру на Закарпатті

З м. Будапешт 4 червня, у День національної єдності стартує, 500-кілометровий забіг, мета якого подвійна: привернути увагу на важливість здавання крові та водночас зібрати благодійну допомогу для новоствореного Центру медико-соціальної реабілітації у с. Ратівці Ужгородського району Закарпатської області.

Подія відбувається під головним патронатом дружини президента Угорщини Герцег Аніти.

Учасники забігу 8 червня 2018 р. перетинатимуть угорсько-український кордон  у м. Загонь і долатимуть останній 30-кілометровий етап по території Закарпаття  з фінішом у дитячому будинку сімейного типу ім. Святого Михайла у с. Ратівці.

На території цього католицького дитбудинку сімейного типу нещодавно було побудовано реабілітаційний центр, який служитиме розвитку закарпатських дітей-сиріт.

До акції долучилися дві лікарні м. Будапешт – лікарня ім. Святого Франциска та дитяча лікарня «Бетесда». Команда лікарів цих двох установ після фінішу забігу, у перший робочий день Центру проведе реабілітаційне та кардіологічне обстеження дітей, – інформують в Генеральному консульстві Угорщини у м. Ужгород.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 19:32 :49