Новини » Львів 31 травня, 2018, 20:15
Мер Золочева продовжує голодування – відповідачі тепер хочуть відвід судді

Сьогодні,31 травня, відбулося судове засідання у справі «Витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння та визнання незаконною та скасування реєстрації права власності на земельну ділянку». Йдеться про земельну ділянку в центрі Золочева, через яку міський голова Ігор Гриньків розпочав безстрокове голодування.

Як повідомила в коментарі ІА ZIK юрист Золочівської міської ради суд і надалі залишив дійсним клопотання міської ради про заборону проведення будь-яких будівельних робіт та підготовчі роботи на площі Вічевій у Золочеві. Ухвалу 23 травня залишила в силі.

Вона зазначила, що представники відповідача та третьої особи подали нове клопотання. Тепер про відвід судді.

Суддя відмовив у задоволенні позову, але відповідно до процесуального кодексу дане питання про відвід буде розглядати інший суддя. Чекаємо коли призначать іншого суддю, який розгляне питання про відвід, зазначила юрист

Вона зазначила, що міський голова продовжує голодування. Безстрокова мирна акція збір підписів продовжується.

Нагадаємо, на п’ятий день голодування мера Золочева Ігора Гриньківа, рішенням Державної архітектурно-будівельної інспекції, анульовано дозвіл на будівництво.

Згідно з рішенням, зведення прибудови магазину промислових товарів та кафе-бару до існуючого кінотеатру на площі Вічевій,1 у Золочеві «не відповідають погодженій та затвердженій проектній документації, чим порушено ст. 9, ч.1 ст.27 ЗУ «Про архітектурну діяльність», ч.2 ст. 5, ч.4 ст. 2 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності». Відтак, дозвіл на виконання будівельних робіт анулювали.

Голова Золочева Ігор Гриньків розпочав безстрокову акцію голодування 14 травня на знак протесту проти самочинного будівництва на центральній площі міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 09:20 :10