Новини » Львів 31 травня, 2018, 12:38
Львівська міськрада відмовилася від монетизації пільг у маршрутках

Львівська міська рада вирішила не запроваджувати монетизацію пільг на проїзд, а виділятиме кошти на компенсації перевізникам. Відтак усі категорії пільговиків їздитимуть, як і раніше.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, бюджет міста Львова на 2018 рік вже сформований і коштів на монетизацію немає.

Зі слів Бабака, якого цитує прес-служба мерії, у разі монетизації для пільговиків, які в обов’язковому порядку передбачені поставою Кабміну, у рік потрібно 135 млн грн. Якщо ж до цього переліку додати пенсіонерів, Львову на монетизацію необхідно 433 млн грн на рік.

«Станом на сьогодні, міський бюджет вже сформований, з чітким розподілом видатків, і він зараз не переглядається. Тому, ці кошти ми просто не маємо звідки взяти. Їх необхідно було б забирати з інших сфер, з інших, вже запланованих, робіт. У попередні роки відшкодування за проїзд пільговиків проводилося коштом державного бюджету, які нам надходили у вигляді субвенцій. На це звертають увагу багато посадовців. Зокрема, на сесії ЛОР було прийнято депутатське звернення до Президента, Голови ВР та Кабміну з вимогою щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенцій з державного бюджету України», – аргументує С.Бабак.

На його думку, це питання буде оговорюватися і дискутуватися на рівні держави, на різних форумах, зустрічах, адже більшість міст просто не зможуть перейти на монетизацію.

За його словами, зі свого боку міська рада виконує зобов’язання щодо перевізників – кошти на відшкодування пільгових перевезень передбачені.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка на прес-конференції 31 травня повідомив, що перевізники очікують рішення Львівської міської ради про збільшення суми компенсацій за перевезення пільговиків вже на найближчій сесії. Наразі у Львові усі пільговики їздитимуть, як і раніше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 02:14 :05