live
Новини » Політика 286

Головне за день на IA ZIK: Післясмак спецоперації «Бабченко», голодування ще одного в’язня Кремля, доля гривні

У четвер, 31 травня, інформаційне агентство ZIK пропонує своїм читачам добірку найцікавіших і найважливіших подій, які сталися цього дня.

Зокрема, на IA ZIK читайте:

Якщо ще вчора інформаційний простір кишів подробицями про вбивство у Києві російського журналіста Аркадія Бабченка, а згодом був шокований повідомленням, що усе це – спецоперація СБУ і Бабченко живий, то сьогодні активно обговорюється осад від того, чи справедливо і варто було спецслужбам діяти саме так.

Як сприймати ці події і чого очікувати, читайте у блогах журналіста, історика Сергія Костежа, політолога Сергія Тарана та нардепа Віктора Чумака на IA ZIK.

Соцмережі по-різному зреагували на спецоперацію «Бабченко».

Сам журналіст, який разом з СБУ інсценував своє вбивство, повторив обіцянку, що помре в 96 років, станцювавши на могилі Путіна.

Іноземна преса теж аналізує, як Росія може використати маневр із Бабченком. Інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка прокоментували у ЄС.

Тим часом ще один кремлівський в’язень оголосив голодування. У такий спосіб незаконно засуджений в Росії за звинуваченням у тероризмі Олександр Кольченко вимагає звільнити українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже 18-й день.

Сумна річниця. Рік тому на 85-му році життя відійшов у вічність глава УГКЦ 2005-2011 років блаженніший Любомир Гузар. Найвлучніші висловлювання владики читайте тут.

Декомунізація – ні, не чули. Символіка СРСР – герб, зірка, серп з молотом – і монументи на честь радянських воєначальників досі залишаються у Києві. Про це тут.

Глава Національного банку України пояснив, що буде гривнею у разі відсутності траншу від МВФ.

На Львівщині монетизація пільг відкладається. Сьогодні представники влади і перевізники розставили крапки над «і» щодо того, як з 1 червня їздитимуть пільговики, зокрема учасники АТО.

Забудувати все. Як львів’яни борються проти забудовника в центрі міста, бо нехочуть бачити біля своїх домівок торгівельно-офісний центр – у матеріалі на IA ZIK.

Про інші важливі події дня читайте в акцентах на IA ZIK.

Loading...
Loading...
Loading...