Новини » Політика 31 травня, 2018, 20:49
Екс-заступник міністра про ринок землі: Владі потрібен хаос у цій царині
ZIK
ZIK

Для того, щоб ринок землі в Україні запрацював на користь українських громадян, тих, хто обробляє землю, потрібно прийняти відповідне законодавство.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив екс-заступник міністра економіки України (2008-2010 рр.) Михайло Поживанов.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, коли буде знято мораторій щодо продажу сільськогосподарської землі, нагадав про подані до Верховної Ради кілька законопроектів, дія яких спрямована на те, щоб ринок землі в Україні запрацював.

«Але ні Верховна Рада, ні уряд до цих пропозицій до сьогодні не повернулися. Чому? Бо їм потрібен хаос у цій царині», – вважає Михайло Поживанов.

Гість програми розповів про з’їзд депутатів місцевих рад всіх рівнів Аграрної партії, який нещодавно відбувся у Києві, і під час якого виступив колишній прем’єр-міністр Польщі.

«Він сказав, що українська земля – це найдорожче, що у вас є, бережіть її, це буде прорив у цілому для економіки країни», – зазначив Михайло Поживанов.

Політик наголосив, що для того, щоб ринок землі в Україні запрацював на користь українського громадянина, фермера, селянина – тих, хто обробляє цю землю, потрібно прийняти відповідне законодавство.

Нагадаємо, у грудні 2017-го Верховна Рада України продовжила мораторій на відчуження сільськогосподарських земель до 2019 року. Мораторій триває від 2002-го.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:13 :34