Новини » Політика 30 травня, 2018, 18:28
Звільненням Дмитра Вовка Президент відводить його від відповідальності, – експерт
ZIK
ZIK

Сьогодні Президент звільняє з посади керівника НКРЕКП Дмитра Вовка. Таким чином він відводить його від відповідальності.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Як відомо, для отримання чергового траншу МВФ Україна повинна виконати низку умов. Однією із них є приведення цін на газ до ринкового рівня.

Коментуючи можливе підвищення ціни на газ для українців, політичний експерт Костянтин Матвієнко зазначив, що уряд Яценюка та уряд Гройсмана давно і послідовно йшли до того, що перетворили Україну на фінансово-енергетичного банкрута.

«І ще у той час, коли Яценюк і Яресько реструктурували зовнішній борг України, Тимошенко їх попереджала, що вони наражають країну на небезпеку, і фактично ставлять її у залежність від вимог МВФ. Але у результаті уряд привів країну до такої ситуації і тепер розводить руками», – каже Костянтин Матвієнко.

Експерт додає, що причина цього в некомпетенції, безвідповідальності та несумлінності керівництва уряду й профільних міністрів.

«От сьогодні Президент звільняє з посади керівника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка. Тобто він відводить його від відповідальності.

Думаю, ми не довго будемо бачити пана Вовка в Україні, будемо шукати його на теренах Близького Сходу.

Адже не просто так Генеральний прокурор говорив про те, що в нього є якісь питання до пана Вовка», – зауважив Матвієнко та додав, що у комплексі усі ці обставини визначають чинний уряд, як інтелектуального, морального й організаційного банкрута.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:51 :10