Новини » Політика 30 травня, 2018, 19:15
Юрій Луценко: Всі дороги війн і терактів ведуть до Москви
ZIK
ZIK

Правоохоронці безліч разів викривали російських шпигунів і терористів в організації терактів і вбивств на території України. Сьогодні можна сказати, що всі дороги війни і терактів ведуть у Москву.

Про це сьогодні під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи «убивство» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

«На часі є звернення до Російської Федерації. Ми вже безліч разів викрили російських шпигунів і терористів у прямій і непрямій організації терактів та вбивств на території України. Думаю, що сьогодні можна сказати, що якщо раніше всі дороги вели в Рим, то сьогодні всі дороги війн і терактів ведуть у Москву. Це знає весь світ», – переконаний пан Луценко.

Водночас Генпрокурор відзначив, що реакція на вчорашнє повідомлення про теракт у Києві у всієї міжнародної спільноти була безпрецедентно однаковою, на відміну від українського політикуму.

«Значна частина політикуму переводила стрілки на діючу владу, бо вона живе в бажанні її змінити. Весь світ солідарний із Україною. Вони, не маючи матеріалів слідства, сказали, що винна Москва. Світ засудив чергову кремлівську терористичну атаку щодо України», – акцентував пан Луценко.

На думку Юрія Луценка, після минулотижневої події в Амстердамі, де було оголошено проміжні результати слідства щодо МН17, левову частину якого також робилося руками українських спецслужб і прокуратури, всім стало зрозуміло, що саме Москва є винною в катастрофі й знищенні 298 пасажирів цивільного літака.

«Після наших матеріалів стало зрозуміло, що саме російські окупанти надавали зброю українському депутату для організації теракту в Києві. Сьогодні відомо, що російські спеціалісти планували теракти проти українських спецпризначенців. Я закликаю все українське суспільство і політикум об'єднатися навколо національних інтересів», – констатував високопосадовець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 16:38 :51