Новини » Львів 30 травня, 2018, 14:24
У четвер розпочинаються Дні «Дня» у Львові

У четвер, 31 травня, о 13.00 год. у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття виставки найкращих світлин ХІХ Міжнародного фотоконкурсу газети «День». А згодом, о 14.00, у стінах цього університету розпочнеться інтелектуальна дискусія, участь у якій візьме головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

«Приїзд команди «Дня» з фотовиставкою – завжди велика подія. Не тільки для «Львівської політехніки», а й загальноміська, навіть для цілої Львівщини, тому що до нас приїжджають і з районів, – говорить директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою НУ «ЛП» Ірина Ключковська. – До речі, ми порахували, що це – десята, ювілейна виставка у «Львівській політехніці». Перша фотовиставка «Дня» відкрилася в нас 15 травня 2009 року. Пригадую, 2009 року люди були просто зачаровані, бо ніхто не сподівався, що власне газета може робити такі масштабні проекти. Але цей візит запам’ятався нам і першою великою конференцією «Формування історичної пам’яті молоді». Комплекс питань, який порушувався, – це абсолютно безцінні речі, який проходили повз нашого школяра, студента. Це була можливість обпертися на міцну основу, реперні точки, яка давали нам можливість руху вперед. Тому виставка, на яку ми очікуємо, це момент осмислення самих себе. Але також дуже важливо організовувати зустрічі, і ми це робимо, з людьми, до яких є безумовна довіра. Зараз таких людей надзвичайно мало. Велика когорта, на жаль, покинула цей світ. Це зустрічі, які дають відчуття великої правди. Для нас газета – це великий правдолюбець. І таке інтелектуальне спілкування дає нам силу не зупинятися навіть тоді, коли опускаються руки, а рухатися вперед. 2018-й оголошений газетою «День» роком Гетьманату Скоропадського – це безцінний посил до осмислення наших перемог і поразок та намагання навчити суспільство готуватися до виборів. Для мене дуже важливим меседжем, який подає «День» і особисто Лариса Івшина, – гуртування інтелектуалів, формування їхньої думки і місія, яка покладена на кожного, хто хоче долучитися до справжніх, глобальних реформ у суспільстві».

Фотовиставка «Дня» працюватиме в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12) з 31 травня до 10 червня. Вхід – вільний. Приходьте і обирайте найкращу, на ваш погляд, світлину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 03:07 :45