Новини » Політика 30 травня, 2018, 16:07 блоги
Нафта і газ не пахнуть. Виявляється, закривавлені руки теж можна потискати
Богдан Волошин
письменник, журналіст

Наче місяць обірвав нитку життя. Повня полетіла у безодню і розбилась. У Києві пострілом у спину вбито опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка, який не добирав слів, коли писав про Путіна. І за це отримав три кулі в спину.

Скільки ще знавіснілий карлик повинен вбити, щоб цього скаженого нелюда ізолювали від світу людей? Бо він уже давно до нього не належить.

А не буде нічого. Вірніше, буде Чемпіонат світу з футболу в Росії, куди приїдуть європейські політики. Що там якийсь журналіст, тисячі загиблих на Донбасі, збитий МН-17, анексований Крим...

Нафта і газ не пахнуть. Виявляється, й закривавлені руки теж можна спокійно потискати. Просто ніхто з них не переживав, що вийшовши з дому за хлібом, можна отримати три кулі в спину за те, що посмів думати не так, як Путін.

Цивілізація убивць і негідників, що цьому потурають. Повня ще не раз обірве нитку життя і розіб’ється в безодні безнадії, віщуючи смерть і підлість.

Хто наступний? Хіба це має значення? Достатньо знати, що вони будуть. І спокійно дивитись футбол. Бо наразі прийшли не по тебе і закривавлений труп в коридорі – не твій.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 13:41 :58