Новини » Львів 30 травня, 2018, 8:54
На складах «Львіввугілля» накопичилося 70 тис. тонн вугілля, бо збагачувальна фабрика не хоче його брати
Вугілля. Фото: pexels.com
Вугілля. Фото: pexels.com

Першочергове завдання для держпідприємства «Львіввугілля» в запланований термін до 7 червня ввести в експлуатацію лаву №114 на шахті «Великомостівська».

Про це наголосив на нараді у ДП «Львіввугілля» т.в.о. генерального директора Олег Акімов, повідомили ІА ZIK у ДП Львіввугілля.

За його словами, ведення в експлуатацію лави №114 на шахті «Великомостівська стане вагомим додатком до роботи по прямим відвантаженням вугілля для потреб  енергетики, разом з шахтами «Лісова» та «Степова». Адже травень був важким місяцем. ПАТ «Львівська вугільна компанія» не вивантажувала і не переробляла рядове вугілля з шахт державного підприємства, на шахтних складах накопичилося понад 70 тисяч тонн, в грошовому еквіваленті це приблизно 64 млн грн.

Під час наради в.о. заступника генерального директора з виробничих питань Сергій Смеречанський повідомив, що план виконується усіма шахтами ДП «Львіввугілля», в червні заплановано збільшити об’єм видобутку вугілля. Щодо демонтажу лав №348 на шахті «Червоноградська» та №138 на шахті «Степова», то роботи ведуться згідно з графіками, демонтовані секції відправляються на Нововолинський РМЗ для ремонту.

Нагадаємо, на сесії Львівської обласної ради 15 травня т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов виступив перед депутатами, озвучивши два питання, які на даний час загрожують стабільній роботі держпідприємства: взаємодії ДП «Львіввугілля» з ПАТ «Львівська вугільна компанія», подальша робота ДП «Львіввугілля» цілісним майновим комплексом.

Відтак, ПАТ «Львівська вугільна компанія» фактично блокує роботу держпідприємства тим, що не відвантажує та не переробляє концентрат, який подається на фабрику.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 07:20 :11