Новини » Події Читать эту новость на русском

Ілля Пономарьов: Щодо вбивства Бабченка Слідком РФ проливає «крокодилячі сльози»

ZIK

Заява Слідчого комітету РФ про власне розслідування вбивства Аркадія Бабченка у Києві і вбивства російських опозиціонерів в Україні – це «крокодилові сльози». Хто найголосніше кричить «Ловіть злодія?». Той, хто сам вкрав.

Про це під час термінового прямого включення через вбивство у Києві українського і російського журналіста Аркадія Бабченка заявив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

Російський опозиційний політик зазначив, що бездіяльність Слідкому РФ видно на справі Вороненкова. «Завдяки охоронцеві, який вбив нападника справа була розкрита. Українські правоохоронці спрацювали дуже професійно, передали матеріали в Москву. Хіба ми бачимо розслідування, видачу організатора цього вбивства? Нічого цього нема, тому заява про бажання розслідувати своє ж вбивство – це лицемірство», – переконаний пан Пономарьов.

Екс-депутат Держдуми РФ зізнався, що добре знав убитого Аркадія Бабченка. «Він був дуже чесним, сміливим і порядним хлопцем. Може інколи він говорив і занадто чесно – ми з ним сперечалися про це. Але він був принциповим бійцем», – відзначив опозиційний російський політик із Сибіру.

Ілля Пономарьов висловив думку, що вбивством Бабченка Кремль має на меті посварити українців і росіян-опозиціонерів. «Вони хочуть посварити нас, хочуть зупинити справжніх патріотів – хочуть розірвати зв’язок між нами. Але забити клин між нами їм не вдасться. Я сподіваюсь, що у цьому випадку ми встановимо вбивцю і замовника», – висловив переконання російський політик.

Ілля Пономарьов зауважив, що декілька днів тому з’являлись повідомлення про загрозу життя для цілого ряду російських опозиціонерів у колах емігрантів. «Три дні тому в Вільнюсі був форум «Вільної Росії». Під час його роботи стало відомо, що замовлено вбивство одного з членів постійного комітету організації. Надійшла інформація, що люди, які дуже нагадують працівників російських спецслужб, шукали виконавців цього замаху», – навів приклад роботи кремлівських спецслужб екс-депутат Держдуми РФ.

Loading...