Новини » Політика 30 травня, 2018, 18:46
Гройсман використовує дітей як матеріал для політичної реклами, – політексперт
ZIK
ZIK

На очах у всієї країни Гройсман використовує дітей як матеріал для політичної реклами. Даруйте, але це хтозна-що!

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Як відомо, сьогодні відбулося засідання Кабінету Міністрів України. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що планується прийняття низки рішень щодо прав дитини, отже на засідання Кабміну було запрошено дітей.

Коментуючи таке рішення Гройсмана, політичний експерт Костянтин Матвієнко наголосив, що уряд має негайно піти у відставку, адже займається не тим, що треба.

«Чесно кажучи, сюжет із дітьми мені дуже не сподобався. Якщо пан Гройсман хоче завести у свій кабінет дітей, то заведіть, але, будь ласка, не перед телекамерами», – зазначив гість програми.

Матвієнко каже, що присутність дітей у Кабміні не може бути спрямована на будь-яку аудиторію.

«Адже ці речі неприпустимі та непристойні. На очах у всієї країни Гройсман використовує дітей як матеріал для політичної реклами. Даруйте, але це хтозна-що», – додав експерт.

А для чого це робиться, Костянтин Матвієнко пояснює так:

«Замість того, щоб давати відповіді на серйозні питання, зокрема, а де гроші, де газ вітчизняного видобування, що це за ідіотизм із субсидіями, Кабмін влаштовують цей цирк із дітьми.

Але це непристойно і неприпустимо. Як на мене, такий уряд давним давно треба попросити піти у відставку», – підкреслив Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 07:18 :28