Новини » Події 30 травня, 2018, 18:57
Генпрокурор про справу Бабченка: Маємо вийти на того, хто замовляв злочин
ZIK
ZIK

Це неправда, що в Україні не розкриваються теракти, і що Україна стала місцем, де Росія може безкарно проводити теракти.

Про це сьогодні під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Коментуючи «убивство» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, яке, як сьогодні з’ясувалося, було інсценізацією та частиною спецоперації СБУ, пан Луценко наголосив, що операція мала на меті не допустити злочину.

«Інше завдання – закріпити вину того, хто організовував злочин і постаратися вийти на того, хто замовляв злочин. Усі ці складові все ще в активній фазі», – заявив Юрій Луценко.

Генпрокурор наголосив, що пошуки того, хто замовив вбивство журналіста Аркадія Бабченка, нині все ще в активній фазі.

Юрій Луценко також запевнив, що Україна не стала місцем, де Росія може безкарно проводити теракти.

«Хочу підкреслити для всіх критиканів – ні, це неправда, що в Україні не розкриваються теракти. Ні, це неправда, що Україна стала місцем, де Росія може безкарно проводити теракти. Правда полягає в тому, що правоохоронною системою України було розкрито вбивство Вороненкова, замах на вбивство Мосійчука, теракт, внаслідок якого загинув полковник СБУ Хараберюш, убивство Бузини», – заявив Юрій Луценко.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що 29 травня близько 21-ї год. на вулиці Микільсько-Слобідській у Києві кілер тричі вистрілив у спину російському опозиційному журналісту Аркадію Бабченку, коли той заходив у свою квартиру. Повідомляли, що журналіст помер у «швидкій».

Сьогодні під час брифінгу голова СБУ Василь Грицак поінформував, що Аркадій Бабченко – живий та розповів про деталі проведеної СБУ спецоперації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:12 :17